İzmir Aşıkları,

Bugünlerde İzmir’de yeni bir heyecan var, Akdeniz rüzgarının en tatlı estiği kent olan İzmir’de yeni bir şarkı söylemeye başlıyoruz. Bu sesin notasında samimiyet, hoşgörü, kültürlerin birlikteliği ve en önemlisi özgürlük ve demokrasi var. Gelin, bu şarkıya hep birlikte; heyecanla, huzurla, hoşgörüyle, yaratıcılıkla ve bu şehre duyduğumuz aidiyetle ‘İzmir benim, ben İzmir’im!’ sözleriyle başlayalım.

Bizler bu şehre aşkla bağlıyız. Evet bu bir aşk şarkısı. Öyle bir şarkı ki içinde aşkımızın yanında umutlarımız, beklentilerimiz, sözümüz, derdimiz, sitemimiz ama en çok da onun çok daha güzel, iyi ve yaşanabilir olmasına özlemimiz var. Bizim bir derdimiz var. Bizim bir borcumuz var bu şehre. Ondan aldığımızdan fazlasını geri vermek, verdiklerimizle üretmek, kalkınmak, birlikte yaşamak ve kardeşçe paylaşmak istiyoruz. Biz hep birlikte güzel bir aileyiz. Şimdi bu aile daha coşkulu bir şarkı söylemek istiyor. Bu öyle bir şarkı olsun ki önce tüm Türkiye’de sonra tüm dünyada yankılansın istiyoruz. Biliyoruz ki, bu şarkı siz olmadan bir eksik olacak. Sizlerin de sesine, sözüne, fikrine ihtiyacımız var. Doğaya duyduğumuz saygı ile birlikte yönetmek, her aşamada sizlerin de fikirlerini almak en büyük gayemiz. Tekrar söylüyoruz: Biz birlikte İzmir’iz!

Bizler İzmirlileri iyi tanıyoruz. Biliyoruz ki İzmirliler tüm heyecanı, samimiyeti ve özgüveni ile İzmir şarkımıza katılacak ve en gür sesiyle eşlik edecektir. Gelin hep birlikte bu şarkıyı söyleyelim. Söyleyelim ki yarınlara bırakacak bir izimiz, duyulacak bir sesimiz olsun.

Bizlere, Tunç Soyer gönüllülerine katılın. İster saha çalışmalarında yanımızda, ister sandık başında oylarımızın başında, ister sosyal medyada sesimiz olarak, ister yasal destek sağlayarak bizlere destek sağlayabilirsiniz. Fikirlerinizle ise birlikte yöneteceğimiz İzmir’de her zaman yeni ufuklar açabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurmak.

Haydi gelin, bu şarkının bir parçası olup, bu şehre ve geleceğe aşkla bir iz bırakın!

GÖNÜLLÜ OLMA SÜRECİNDE SİZİ NELER BEKLİYOR?

EĞİTİM SÜRECİ

Tunç Soyer’in seçim kampanyasında gönüllü olduğunuzda, seçtiğiniz kategoriye göre eğitim alırsınız. Örneğin sosyal medya destekçisi iseniz, neler yapabileceğinize yönelik teknik eğitim, sosyal medya sosyal medya sorumlularımız tarafından size aktarılır.

SAHA DENEYİMİ PAYLAŞIMI

Tunç Soyer gönüllü ekibinde yer alan deneyimli seçim gönüllüsü arkadaşlarımızın, deneyimlerinden faydalanacağımız platformdur.
Eğitimlere ek olarak düzenlenecek etkinlikler ile gönüllü ekiplerinin saha içi etkinliği en iyi düzeye taşınır.

MÜŞAHİTLİK EĞİTİMİ VE SANDIK SORUMLUSU OLMA

Alacağınız müşahitlik eğitimi sonrasında, talep eden gönüllüler, seçim günü, sandık sorumlusu olarak da görev alabileceklerdir.

GÖNÜLLÜ OLMAK İÇİN LÜTFEN FORMU EKSİKSİZ DOLDURUNUZ!


    (*) Gerekli Alanlar
    E-posta ve telefon bilgileriniz sadece Tunç Soyer İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçim Kampanyası için kullanılacaktır.
    Bu süreçte benimle e-posta ve telefon ile iletişime geçilmesineİZİN VERİYORUM.İZİN VERMİYORUM.

    Bu formu kullanarak girmiş olduğum bilgilerin toplanmasını, saklanmasını ve kullanılmasını kabul ediyorum.